Hej, jestem świeżym followersem Twoich (Waszych) doskonałych aranżacji, ale nie mogę załapać czy te wszystkie wokale muzyka to AI czy real????.Podpowiedz proszę co ja słyszę. Ogólnie życzę złotych płyt i wszystkiego czego da się Ci (Wam) życzyć. Jak dla mnie ROTA to perfekcja pod każdym względem, nie mówię o reszcie. Kolejne utwory przesłuchuję i to wszystko rozkosz!!!!
Hej, dzięki za takie słowa 🙏 Na razie wszystkie wokale i instrumenty są generowane przez AI – w całości tworzę w tym klimacie. Ale nie wykluczam, że w przyszłości to się zmieni i pojawią się też nagrania z realnymi głosami i instrumentami. Cieszę się, że tak to odbierasz! 🔥🇵🇱
Wow, chyba nie doceniałem AI, ale nie zmienia to faktu, że to doskonale się tego słucha. Z tego co zarejestrowałem, to w niektórych utworach słychać podkłady orkiestrowe. Jak byś kiedyś ulepszał istniejące utwory to może warto dodać tam sporo takich instrumentów – jak to nie raz słychać choćby w Nightwish. W każdym razie kawał dobrej roboty. Tak trzymaj 🙂
Jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności tworzenia w AI. Uchylisz rąbka tajemnicy, w jakich programach powstają Twoje cudeńka?
Anonim
8 miesiące temu
Witam, przez przypadek poznałem riffy wiary i nie ukrywam, pokochałem tą muzykę. Jako katolik i metalowiec, jestem naprawdę pod wrażeniem, co AI potrafi już teraz stworzyć. Jezus siłą mą, rota i idzie mój Pan to po prostu HIT. Niech tylko wszystkie piosenki znajdą się na spotify, bo głównie tam słucham muzyki.
Hej. Dzięki za komentarz. Cieszę, że ten metal do Ciebie trafia. Staram się wrzucać na spotify, jak tylko jest taka możliwość. Na razie większość utworów znajduje się na yt. Pozdrawiam.
A co jeszcze sztuczna zrobi, normalnie wszyscy przed nią niedługo klękną, jak przed maryjką klękają i przyjmą znamię na czoło lub na rękę, normalnie wtedy będzie jazda!!!
Człowieku, tu wszedłeś, żeby leczyć swoje frustracje I siać nienawiść? Ludzie,.co z wami? Zachowujecie się, jak amazońakie plemiona, co to im aparat i zdjęcie duszę kradną. Wake up.
magellan
8 miesiące temu
Poznałem Was przez przypadek i od razu pokochałem. Perfekcja, a jeśli chodzi o Rotę to ciarki po plecach przechodzą. Teraz cała rodzina słucha. Czekam na więcej.
Zauważyłem, że na stronie sklepu odtwarzacz udostępnia pełne ścieżki do plików (mp3) i wygląda na to, że da się je pobrać bez logowania/zakupu. Nie pobierałem plików powyżej niezbędnego minimum do weryfikacji i nie chcę nikomu szkodzić. Poproszę o kontakt na email. Dziękuje
No coś spróbuję ogarnąć. Jest Gaude Mater Polonia, ale ta wersja na yt mnie nie do końca satysfakcjonuje więc pewnie będę jeszcze ją poprawiać. A potem może coś innego…
Od lat szukałam właśnie takiego brzmienia chrześcijańskich pieśni. Niezmiernie się cieszę, że tu trafiłam. Na przesłuchiwaniu Twoich aranżacji spędziłam prawie całą noc. Twoja muzyka wprowadza w trans uwielbienia. Nie mogę przestać. Nie ważne, że AI. Ty wiedziałeś jak ją wykorzystać i zrobiłeś to perfekcyjnie. Na Spotify brakuje mi tylko „Tylko Tobie”. Dodaj proszę. I najważniejsze – nie przestawaj tworzyć. Masz we mnie dozgonną fankę.
Eliza, bardzo dziękuję za te słowa – dokładnie o takie uwielbienie mi chodziło; „Tylko Tobie” dodam na Spotify, a ja obiecuję nie przestawać, skoro ta muzyka naprawdę prowadzi 🙏❤️ Wojtek
Michał S
2 miesiące temu
Jestem kierowcą ciężarówki obecnie święta Wielkiej nocy spędzam na parkingu w Niemczech usłyszałem zwycięzcę śmierci słucham tego już nie wiem który raz nie wam pan pobłogosławi
Kacper
2 miesiące temu
Witam serdecznie, czytałem, że w przyszłości w planach zagoszczą prawdziwe głosy i instrumenty 😉 Byłbym zainteresowany współpracą. Podsyłam link do mojej strony na fb. Drumschool Kacper Bedkowski. Pozdrawiam!
Będziemy coś pewnie „kręcić”. Na razie niebawem pójdzie pewnie info na community na yt, że będę szukać składu. Pozdrawiam.
mejlist
2 miesiące temu
Heavy metal ma w sobie rytm i moc, ale pełnego brzmienia nabiera i głębię zyskuje dopiero w połączeniu z orkiestrą symfoniczną. Muzyczne aranżacje religijne i patriotyczne wygenerowane przy użyciu AI brzmią genialnie. Popieram użycie AI do takich celów. Super!
Oczywiście w przypadku treści religijnych i patriotycznych z modyfikacjami, aranżacjami trzeba uważać, by nie doprowadzić do profanacji. Ciężka muzyka i tak już źle się kojarzy.
Witam serdecznie. Jako były metalowiec a od 15 lat nawrocony katolik znalazłem cos co obudziło moje rockowe serce. Dziekuje za Twoje projekty, bo są genialne. Słucham cały czas i nie mogę sie nadziwić, ze pieśni chrzescijanskie mogą tak brzmieć nie tracąc na wartości w przesłaniu i umacniac wiare💪
Cieszę się bardzo, że te przeróbki trafiają. Taki był zamysł. Ja też nie zdawałem sobie sprawy z tego, że ta muzyka jest tak potężna. Pozdrawiam. Wojtek
Witam Wszystkich!
Witam właśnie słucham po raz enty psalmu 9. petarda
Super, cieszę się, że się podoba. Pozdrawiam serdecznie.
Szczęść Boże!
A witam, witam i Szczęść Boże!
Hej, jestem świeżym followersem Twoich (Waszych) doskonałych aranżacji, ale nie mogę załapać czy te wszystkie wokale muzyka to AI czy real????. Podpowiedz proszę co ja słyszę. Ogólnie życzę złotych płyt i wszystkiego czego da się Ci (Wam) życzyć. Jak dla mnie ROTA to perfekcja pod każdym względem, nie mówię o reszcie. Kolejne utwory przesłuchuję i to wszystko rozkosz!!!!
Hej, dzięki za takie słowa 🙏 Na razie wszystkie wokale i instrumenty są generowane przez AI – w całości tworzę w tym klimacie. Ale nie wykluczam, że w przyszłości to się zmieni i pojawią się też nagrania z realnymi głosami i instrumentami. Cieszę się, że tak to odbierasz! 🔥🇵🇱
Wow, chyba nie doceniałem AI, ale nie zmienia to faktu, że to doskonale się tego słucha. Z tego co zarejestrowałem, to w niektórych utworach słychać podkłady orkiestrowe. Jak byś kiedyś ulepszał istniejące utwory to może warto dodać tam sporo takich instrumentów – jak to nie raz słychać choćby w Nightwish. W każdym razie kawał dobrej roboty. Tak trzymaj 🙂
Woraj odkryłem Twoją muzyka. Super. Życzę aby można to było usłyszesz kiedyś w realu z prawdziwym chórem.
Jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności tworzenia w AI. Uchylisz rąbka tajemnicy, w jakich programach powstają Twoje cudeńka?
Witam, przez przypadek poznałem riffy wiary i nie ukrywam, pokochałem tą muzykę. Jako katolik i metalowiec, jestem naprawdę pod wrażeniem, co AI potrafi już teraz stworzyć. Jezus siłą mą, rota i idzie mój Pan to po prostu HIT. Niech tylko wszystkie piosenki znajdą się na spotify, bo głównie tam słucham muzyki.
Hej. Dzięki za komentarz. Cieszę, że ten metal do Ciebie trafia. Staram się wrzucać na spotify, jak tylko jest taka możliwość. Na razie większość utworów znajduje się na yt. Pozdrawiam.
A co jeszcze sztuczna zrobi, normalnie wszyscy przed nią niedługo klękną, jak przed maryjką klękają i przyjmą znamię na czoło lub na rękę, normalnie wtedy będzie jazda!!!
Człowieku, tu wszedłeś, żeby leczyć swoje frustracje I siać nienawiść? Ludzie,.co z wami? Zachowujecie się, jak amazońakie plemiona, co to im aparat i zdjęcie duszę kradną. Wake up.
Poznałem Was przez przypadek i od razu pokochałem. Perfekcja, a jeśli chodzi o Rotę to ciarki po plecach przechodzą. Teraz cała rodzina słucha. Czekam na więcej.
Super. Bardzo się cieszę, że siadło I wpadło w ucho. Pozdrawiam i zdrowia życzę👍🙏🎸❤️
Zauważyłem, że na stronie sklepu odtwarzacz udostępnia pełne ścieżki do plików (mp3) i wygląda na to, że da się je pobrać bez logowania/zakupu. Nie pobierałem plików powyżej niezbędnego minimum do weryfikacji i nie chcę nikomu szkodzić. Poproszę o kontakt na email. Dziękuje
Dzięki za zwrócenie uwagi. Poprawię to niebawem. Pozdrawiam.
Jestem ufff jaki ze mnie laik youtubowy 😳
Chciałam zapytać o możliwość zakupu podkładu ,,Wolność te Dum”
Jestem zachwycona całym kanałem. Muzyka, głosy BAJKA
Niestety nie ma tego podkładu w ,,sklepie” proszę o pomoc jak…co mam robić żeby go kupić
wysłałem Ci na maila mp3
Zobacz, czy nie trafił do spamu. Ma 8 MB plik.
Pls. Nagrajcie coś po łacinie w tym stylu. Same intro do Roty to bajka a co dopiero cała pieśń.
No coś spróbuję ogarnąć. Jest Gaude Mater Polonia, ale ta wersja na yt mnie nie do końca satysfakcjonuje więc pewnie będę jeszcze ją poprawiać. A potem może coś innego…
Coś zrobię, ale nei wiem jeszcze kiedy. Może uda się coś przed Bożym Narodzeniem zrobić.
Cześć Wojtek, gratuluję Ci. Pozdrawiam Krzysiek z Włocławka.
Dzięki serdeczne.
To ja poproszę bezczelnie o „Pieśń Konfederatów Barskich”, bo to co sie tutaj wyrabia to dokładnie to czego brakowało. Super aranżacje, dzieki za nie.
Hej. Jest na yt.
Od lat szukałam właśnie takiego brzmienia chrześcijańskich pieśni. Niezmiernie się cieszę, że tu trafiłam. Na przesłuchiwaniu Twoich aranżacji spędziłam prawie całą noc. Twoja muzyka wprowadza w trans uwielbienia. Nie mogę przestać. Nie ważne, że AI. Ty wiedziałeś jak ją wykorzystać i zrobiłeś to perfekcyjnie. Na Spotify brakuje mi tylko „Tylko Tobie”. Dodaj proszę. I najważniejsze – nie przestawaj tworzyć. Masz we mnie dozgonną fankę.
Eliza, bardzo dziękuję za te słowa – dokładnie o takie uwielbienie mi chodziło; „Tylko Tobie” dodam na Spotify, a ja obiecuję nie przestawać, skoro ta muzyka naprawdę prowadzi 🙏❤️ Wojtek
Jestem kierowcą ciężarówki obecnie święta Wielkiej nocy spędzam na parkingu w Niemczech usłyszałem zwycięzcę śmierci słucham tego już nie wiem który raz nie wam pan pobłogosławi
Witam serdecznie, czytałem, że w przyszłości w planach zagoszczą prawdziwe głosy i instrumenty 😉 Byłbym zainteresowany współpracą. Podsyłam link do mojej strony na fb. Drumschool Kacper Bedkowski. Pozdrawiam!
Będziemy coś pewnie „kręcić”. Na razie niebawem pójdzie pewnie info na community na yt, że będę szukać składu. Pozdrawiam.
Heavy metal ma w sobie rytm i moc, ale pełnego brzmienia nabiera i głębię zyskuje dopiero w połączeniu z orkiestrą symfoniczną. Muzyczne aranżacje religijne i patriotyczne wygenerowane przy użyciu AI brzmią genialnie. Popieram użycie AI do takich celów. Super!
Oczywiście w przypadku treści religijnych i patriotycznych z modyfikacjami, aranżacjami trzeba uważać, by nie doprowadzić do profanacji. Ciężka muzyka i tak już źle się kojarzy.
nie ma problemu, akurat jestem wyczulony na profanacje 😉
Zastanawiam się jakby w Waszym wykonaniu brzmiała piosenka „7 kompania”
Coś pokombinuję. Może wyjdzie 😉
Witam serdecznie. Jako były metalowiec a od 15 lat nawrocony katolik znalazłem cos co obudziło moje rockowe serce. Dziekuje za Twoje projekty, bo są genialne. Słucham cały czas i nie mogę sie nadziwić, ze pieśni chrzescijanskie mogą tak brzmieć nie tracąc na wartości w przesłaniu i umacniac wiare💪
Cieszę się bardzo, że te przeróbki trafiają. Taki był zamysł. Ja też nie zdawałem sobie sprawy z tego, że ta muzyka jest tak potężna. Pozdrawiam. Wojtek