Wasze Głosy

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
43 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów

Witam właśnie słucham po raz enty psalmu 9. petarda

Szczęść Boże!

Hej, jestem świeżym followersem Twoich (Waszych) doskonałych aranżacji, ale nie mogę załapać czy te wszystkie wokale muzyka to AI czy real????. Podpowiedz proszę co ja słyszę. Ogólnie życzę złotych płyt i wszystkiego czego da się Ci (Wam) życzyć. Jak dla mnie ROTA to perfekcja pod każdym względem, nie mówię o reszcie. Kolejne utwory przesłuchuję i to wszystko rozkosz!!!!

Wow, chyba nie doceniałem AI, ale nie zmienia to faktu, że to doskonale się tego słucha. Z tego co zarejestrowałem, to w niektórych utworach słychać podkłady orkiestrowe. Jak byś kiedyś ulepszał istniejące utwory to może warto dodać tam sporo takich instrumentów – jak to nie raz słychać choćby w Nightwish. W każdym razie kawał dobrej roboty. Tak trzymaj 🙂

Ostatnio edytowano 9 miesiące temu przez Arek

Woraj odkryłem Twoją muzyka. Super. Życzę aby można to było usłyszesz kiedyś w realu z prawdziwym chórem.

Jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności tworzenia w AI. Uchylisz rąbka tajemnicy, w jakich programach powstają Twoje cudeńka?

Witam, przez przypadek poznałem riffy wiary i nie ukrywam, pokochałem tą muzykę. Jako katolik i metalowiec, jestem naprawdę pod wrażeniem, co AI potrafi już teraz stworzyć. Jezus siłą mą, rota i idzie mój Pan to po prostu HIT. Niech tylko wszystkie piosenki znajdą się na spotify, bo głównie tam słucham muzyki.

A co jeszcze sztuczna zrobi, normalnie wszyscy przed nią niedługo klękną, jak przed maryjką klękają i przyjmą znamię na czoło lub na rękę, normalnie wtedy będzie jazda!!!

Poznałem Was przez przypadek i od razu pokochałem. Perfekcja, a jeśli chodzi o Rotę to ciarki po plecach przechodzą. Teraz cała rodzina słucha. Czekam na więcej.

Ostatnio edytowano 8 miesiące temu przez magellan

Zauważyłem, że na stronie sklepu odtwarzacz udostępnia pełne ścieżki do plików (mp3) i wygląda na to, że da się je pobrać bez logowania/zakupu. Nie pobierałem plików powyżej niezbędnego minimum do weryfikacji i nie chcę nikomu szkodzić. Poproszę o kontakt na email. Dziękuje

Jestem ufff jaki ze mnie laik youtubowy 😳

Ostatnio edytowano 8 miesiące temu przez Ania

Chciałam zapytać o możliwość zakupu podkładu ,,Wolność te Dum”

Jestem zachwycona całym kanałem. Muzyka, głosy BAJKA

Niestety nie ma tego podkładu w ,,sklepie” proszę o pomoc jak…co mam robić żeby go kupić

Pls. Nagrajcie coś po łacinie w tym stylu. Same intro do Roty to bajka a co dopiero cała pieśń.

Cześć Wojtek, gratuluję Ci. Pozdrawiam Krzysiek z Włocławka.

To ja poproszę bezczelnie o „Pieśń Konfederatów Barskich”, bo to co sie tutaj wyrabia to dokładnie to czego brakowało. Super aranżacje, dzieki za nie.

Od lat szukałam właśnie takiego brzmienia chrześcijańskich pieśni. Niezmiernie się cieszę, że tu trafiłam. Na przesłuchiwaniu Twoich aranżacji spędziłam prawie całą noc. Twoja muzyka wprowadza w trans uwielbienia. Nie mogę przestać. Nie ważne, że AI. Ty wiedziałeś jak ją wykorzystać i zrobiłeś to perfekcyjnie. Na Spotify brakuje mi tylko „Tylko Tobie”. Dodaj proszę. I najważniejsze – nie przestawaj tworzyć. Masz we mnie dozgonną fankę.

Jestem kierowcą ciężarówki obecnie święta Wielkiej nocy spędzam na parkingu w Niemczech usłyszałem zwycięzcę śmierci słucham tego już nie wiem który raz nie wam pan pobłogosławi

Witam serdecznie, czytałem, że w przyszłości w planach zagoszczą prawdziwe głosy i instrumenty 😉 Byłbym zainteresowany współpracą. Podsyłam link do mojej strony na fb. Drumschool Kacper Bedkowski. Pozdrawiam!

Heavy metal ma w sobie rytm i moc, ale pełnego brzmienia nabiera i głębię zyskuje dopiero w połączeniu z orkiestrą symfoniczną. Muzyczne aranżacje religijne i patriotyczne wygenerowane przy użyciu AI brzmią genialnie. Popieram użycie AI do takich celów. Super!

Oczywiście w przypadku treści religijnych i patriotycznych z modyfikacjami, aranżacjami trzeba uważać, by nie doprowadzić do profanacji. Ciężka muzyka i tak już źle się kojarzy.

Zastanawiam się jakby w Waszym wykonaniu brzmiała piosenka „7 kompania”

Witam serdecznie. Jako były metalowiec a od 15 lat nawrocony katolik znalazłem cos co obudziło moje rockowe serce. Dziekuje za Twoje projekty, bo są genialne. Słucham cały czas i nie mogę sie nadziwić, ze pieśni chrzescijanskie mogą tak brzmieć nie tracąc na wartości w przesłaniu i umacniac wiare💪

Przewijanie do góry